1352205322.jpg (300×220)

Resimdeki Ünlü: Aynur Aydan (Türk sinema ve dizi oyuncusu)

Merhaba arkadaşlar, isimler hakkında aradığınız her şeyi bulabileceğiniz websitemize hoş geldiniz. Bu yazıda Aynur ismini masaya yatırıp tüm ayrıntılarıyla ele alıyoruz ve her açıdan inceliyoruz. Yazının devamında Aynur ismi ile ilgili anlamı, kökeni, analizi, en popüler isimler arasındaki sıralaması, cinsiyeti, Kuranda geçip geçmediği ve dini Anlamı gibi konularda detaylı bilgileri okuyacaksınız.

Aynur İsminin Anlamı Nedir? Kelimesinin Türkçe Sözlükteki Karşılığı Nedir? Ne Anlama Gelmektedir? Manası Ne Demektir?

  1. Ay-nur. Ay ışığı.
  2. ay ışığı

 

 Aynur İsminin Numeroloji Yorumu
Gizil gücünüz akıl gücü ve gözlemle ilintilidir. Yalnız kaldığınızda, kendinizi dışlanmış hissetmemelisiniz. Gizil gücünüzü iç sesinizi bulmak için kullanın. Akılcı, mantıklı, ilginç bir insansınız. Sahip olduğunuz akıl gücünüzü insanlara yardımcı olmak için kullanmalısınız. Tinsellikten daha çok dünyevi işlerle uğraşmak sizin için daha yararlı olacaktır.

İfadenizi, önsezi ve ilhamla ortaya koyacaksınız. Altıncı hissinizi kullanarak tinsel bir kılavuz olabilirsiniz. Maddi ve manevi dünya arasında bir köprüsünüz. Mümkün olduğu kadar maddi dünyayla bağlantılı olun. Duygusallığınızın hayatınızı mahvetmesine izin vermeyin.

AYNUR Adının Yaygınlığı

AYNUR Türkiye’de en çok kullanılan 158. isim (… 156. tamer, 157. ilknur, 158. aynur, 159. fikret, 160. hilal, …). Ülkemizde yaklaşık her 755 kişiden birinin adı AYNUR ve ismin yaygınlık oranı binde 1.32.

AYNUR adının yaygınlık oranının Türkiye’nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 24-07-2014 00:39 itibariyle yaklaşık 103,477 kişinin isminin AYNUR olduğu ve AYNUR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1569 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

Köken olarak Aynur İsminin Kökeni Nedir? Hangi Dilden Geçmiştir? Türkçe mi? Kürtçe mi? Arapça mı? Farsça mı?

Bilindiği kadarıyla Aynur isminin kökeni: Türkçe-Arapça isimler
Cinsiyet olarak Aynur isminin cinsiyeti nedir? Kız adı mı, erkek adı mı, yoksa her iki cinse koyulabilen üniseks bir isim mi?
Aynur adının cinsiyeti: Kız ismi

Aynur İsmi Kaç Harften Oluşmaktadır?
Aynur adının harf sayısı:5

Aynur İsmi Kuranda Geçiyormu? Nerde Geçer? Kuranda Geçen Kız/Erkek İsimleri Arasında Varmı? Hangi Ayette ve Surede Geçmektedir?

Yüce kitabımız Kuran-ı Kerim’de Aynur İsmi YOKTUR,GEÇMEZ.

Gelin Aynur  İsmini Hep Birlikte Analiz Edelim ve Sonuçların Nasıl Çıktığına Beraber Göz Atalım:

İsim analiz sonuçları hakkında bilgi: İsimler harflerden oluşur ve İSİM ANALİZİ TABLOSU’nda her harf için belirli bir karakteristik özellik yer alır. İsmin harflerine göre bu özellikleri alt alta sıralayarak ismin analizine topluca bir bakış atılabilir ve bir fikir sahibi olunabilir.

A harfi : Atılgan, enerjik
Y harfi : Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşamak
N harfi : Sağduyu
U harfi : Durgun, çok ağır hareket etme
R harfi : Sert yapıya sahip olma

Kendi İsminizi, Sevgilinizin İsmi İle Birlikte Yazarak Aşk Testi Yapın ve İsim Uyumunu Kontrol Edin!
Acaba adınız sevdiğiniz insanın adı ile ne kadar uyumlu? Sevgilinizin adı sizinkiyle birbirine ne kadar yakışıyor? Bunu anlamak artık çok kolay! Sadece bir iki saniyenizi ayırarak aşağıdaki isim uyumu hesaplayıcısından yapabilirsiniz.
Hesaplayıcıda “Your Name” kısmına kendi adınızı, “His or Her Name” kısmına da sevgilinizin, kardeşinizin, kız arkadaşınızın veya bir dostunuzun ismini yazın. Ardından Test yazan butona tıklayın. Hepsi bu kadar kolay işte!


Show CommentsClose Comments

Leave a comment