Genco İsminin Anlamı, Analizi, Kökeni, Numerolojisi, Yorumları, Karakteri, Kişilik Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, isimler hakkında aradığınız her şeyi bulabileceğiniz websitemize hoş geldiniz. Bu yazıda Genco ismini masaya yatırıp tüm ayrıntılarıyla ele alıyoruz ve her açıdan inceliyoruz. Yazının devamında Genco ismi ile ilgili anlamı, kökeni, analizi, en popüler isimler arasındaki sıralaması, cinsiyeti, Kuranda geçip geçmediği ve dini Anlamı gibi konularda detaylı bilgileri okuyacaksınız.

Özellik Değeri
İsim Genco
Genco İsminin Cinsiyeti Erkek İsmi
Genco İsminin Kökeni Türkçe
Genco İsmi Kuranda Geçiyor mu? Hayır Kuranda Geçmiyor
Genco İsminin Türkçe Sözlük Anlamı
 1. Genç sözcüğünden yapılmış ad.
 2. genç
 3. Türkçe kökenli bir Erkek ismi olan Genco; "Genç isminden türemiş bir isim" anlamına gelir.

genç

 1. Yaşı ilerlememiş olan, ihtiyar karşıtı Örnek: Genç kızı bir gece pencerede görmüştü. H. Taner
 2. Gelişmesini tamamlamamış olan (bitki, hayvan).
 3. Zihin bakımından yeterince gelişmemiş, toy.
 4. Yeni gelişmekte olan, kısa bir geçmişi olan
 5. Gençlikteki özelliklerini koruyan, dinç.
 6. Genç oyuncu.
 7. Genç rolüne çıkan oyuncu.
 8. Yaşı ilerlemiş olan.
 9. Dinç, sağlıklı.
 10. 1.hazine define. 2. (a.) naz, eda, cilve.
Genco isminin resimleri

GENCO Adının Yaygınlığı

GENCO Türkiye’de en çok kullanılan 910. isim (… 908. bilgen, 909. burkay, 910. genco, 911. cahide, 912. çelik, …). Ülkemizde yaklaşık her7,362 kişiden birinin adı GENCO ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

GENCO adının yaygınlık oranının Türkiye’nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-09-2014 20:57 itibariyle yaklaşık 11,006 kişinin isminin GENCO olduğu ve GENCO isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

Genco İsminin Numeroloji Yorumu
Gizil gücünüz disiplindir. Çok çalışmayı öğrenmelisiniz. Hoşgörüsüz ve aşırı titiz olmak ilişkilerinizi bozabilir. Olumsuzluğa kapılmayın ve başarıya ulaşmak için çaba gösterin. Önemli veya önemsiz işleri, parayla ilgili yatırımları öğrenebilirseniz, hayatınızı etkin bir biçimde yaşayabilirsiniz. İnsanları kolayca tanıyabiliyorsunuz, fakat maddiyatçılığınız ilişkilerinizi olumsuz yönde etkiliyor, bunu artık fark etmelisiniz.

İfadenizi, güç ve parayla ortaya koyuyorsunuz. Maddi dünya içinde kaybolmayın. Başkalarına maddi yönden destek olun, böylece huzura kavuşacaksınız. Bu yardımlar her şeyin maddi dünyayla ilgili olmadığını anlamamıza neden olacak. Diğer insanlar maddi gücünüzden dolayı sizin çok şanslı olduğunuzu düşünebilirler; fakat bu zenginliğin arkasındaki sorumlulukları tahmin edemezler.

Genco ismine benzeyen isimler

Bu bölümde listelenen isimler sitemize özel geliştirilmiş bir algoritmanın sonucu olup, cinsiyet ve karakter bakımından en uygun isimler hedeflenmiştir.
Gence, Gencal, Gencay, Gencer, Genç, Bende, Bengi

Genco ismine ait istatistiki bilgiler

Türkiye’de Genco ismini taşıyan yaklaşık 10.900 kişi bulunmaktadır.

Ülkemizde Genco ismi en çok kullanılan 910. isim olup, yaklaşık olarak her 7.362 kişiden biri Genco adını taşımaktadır.

Genco isminin sitemizde görüntülenme sayısı 12.070. Genco ismi için yaptığımız ankete katılan 20 kişinin bu isme verdiği ortalama değer ise 5 üzerinden 3,75. Ziyaretçilerimizden 62 kişi Genco ismini öneriyor, 57kişi ise önermiyor.

Genco ismi ile uyumlu İsimler

Bu bölümde listelenen isimler harf benzerlikleri dikkate alınarak her alt başlıkta en fazla 10 adet olacak şekilde rastgele getirilmiştir.

İlk üç harfi Genco ismi ile uyumlu bazı isimler

Gençyaz, Genç, Gencer, Gence, Gencal, Gencay

Genco isminin analizi

Genco isminin her bir harfi aşağıda belirtilen karakteristik özellikleri ifade etmektedir.

G harfi : İnatçı kişilik, gerginlik
E harfi : Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele
N harfi : Sağduyu
C harfi : Konuşma ve yazma yeteneği
O harfi : Gizliliği sevme

Genco isminin numerolojisi

Genco isminin numerolojik toplamına, harflerin alfabemizdeki sıralarının toplamları yolu ile ulaşıyoruz.

G = 8
E = 6
N = 17
C = 3
O = 18
Toplam = 52

Genco ismini taşıyan önemli kişiler

Araştırmalarımız sonucunda Genco ismini taşıyan aşağıdaki şahsiyetlere ulaştık. İlgili kişilerin adı soyadı, doğum ve mesleki özellikleri gibi temel bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

İsmi Genco olan önemli kişiler

Genco Ecer

Genco Ecer (13 Aralık 1985, Ankara), Kıbrıs Türkü şarkıcı.[1] Kaynak hatası: <ref> etiketleri var, ama karşılık gelen <references/> etiketi bulunamadı. (Bkz: Kaynak gösterme)

Genco Erkal

Genco Erkal (Doğum Tarihi: 28 Mart 1938, İstanbul) Türk tiyatro sanatçısı. Robert Kolej’den mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi’nin Psikoloji bölümünü bitiren Genco Erkal 1959 yılından başlayarak Türkiye’nin önemli özel tiyatro topluluklarında oyuncu ve yönetmen olarak çalıştıktan sonra, 1969 yılında, bugün de sanat yönetmeni olduğu Dostlar Tiyatrosu’nu kurdu. Gorki, Brecht, Sartre, Peter Weiss, Steinbeck, Havel, Tankred Dorst gibi yabancı yazarların yanı sıra, Aziz Nesin, Haldun Taner, Nâzım Hikmet, Can Yücel, Refik Erduran, Vasıf Öngören, Orhan Asena, Behiç Ak gibi Türk yazarların oyunlarını yönetti. Roman, öykü, şiir gibi değişik türlerden tiyatroya uyarlamalar yaptı, oyunlar çevirdi.

Genco Gülan

Genco Gülan (Doğum Tarihi: 13 Ocak 1969, İstanbul), disiplinler-aşırı bir çağdaş sanatçı ve teorisyendir. Çalışmaları; toplumsal ve kültürel olayların arasındaki ilişkiyi, kesişimi, yeni medya sanatı[1], performans sanatı, resim[2], heykel [3] ve enstalasyon yöntemlerini kullanarak açığa çıkarır. Sanatçının yapıtları halen farklı ülkede, altıdan fazla sanat müzesinin daimi koleksiyonlarında yer almaktadır.

Genco isminin farklı yazılış biçimleri

Genco isminin farklı alfabe ve notasyonlardaki yazılışlarını alt bölümden inceleyebilirsiniz. Genco isminin farklı yazılışları ile ilgili hatalı ya da eksik bulduğunuz bölümleri bize Öneri / Şikayet Formu aracılığı ile iletebilirsiniz.

GENCO KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GENCO İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (enco) göre genco ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (nco) göre genco ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (co) göre genco ile Uyumlu İsimler :

BAŞ HARFLERİ GENCO İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (genc) göre GENCO ile Uyumlu İsimler :

gencayİlk 3 harfine (gen) göre GENCO ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ge) göre GENCO ile Uyumlu İsimler :

gediz

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GENCO İLE UYUMLU İSİMLER:

‘ge’ ile başlayıp ‘co’ ile Biten İsimler :

‘g’ ile başlayıp ‘o’ ile Biten İsimler :

 

GENCO ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GENCO adını oluşturan G, E, N, C, O harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 52:

G
E
N
C
O
TOPLAM
8
6
17
3
18
52

GENCO ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada … 359. burç, 360. önal, 361.genco, 362. çiğdem, 363. ediz, … Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 52 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

kemal naime sina adalet cemil algın aydan dilek azem babür barın behçet burç önal çiğdem ediz karadağ ipek asya mete nebil neşe celalituba azra baycan bener cemre ekip sani nejla nuh batu

 

Sponsorlu Bağlantılar

Bu sayfada yer alan ayrıntılı bilgiler arasında acaba Genco ismi yüce kitabımız Kuran-ı Kerim'de var mı?, acaba Genco isminin karakter yorumu nedir?, acaba Genco isminin Türkiye'deki kullanım istatistikleri nedir, kaçıncı sırada yer almaktadır ve kaç kişinin adıdır?, acaba Genco isminin harf ve kişilik analizi nedir?, acaba Genco isimli ünlüler kimlerdir?, acaba Genco ismine benzeyen alternatif isimler nelerdir? gibi diğer sitelerde ancak tek tük bulabileceğiniz bilgilerin hepsini bulacak ve tamamına birden göz atabileceksiniz.

Hangi İsme Bakmıştınız? İsmi Yazıp Enter Tuşuna Basın!

Göknur

Sonraki Sayfa »

Hüseyin

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir