Bahar İsimli Ünlüler

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Bahar  ismini taşıyan önemli kişiler

Bahar  İsmindeki Ünlüler Kimlerdir?

Adı   Bahar olan meşhur kadınlar, sanatçılar, şarkıcılar, sporcular, siyasetçiler, şairler, yazarlar ve iş adamları/kadınları kimdir?
Bahar Öztan

nm0960259.jpg (352×288)

bahar-oztan-1.jpg (480×360)

Bahar Öztan   (Doğum Tarihi: 11 ağustos 1962) ; Sinema oyuncusu.

Bahar Feyzan

Bahar Feyzan (Doğum Tarihi: 1980, İstanbul) Türk muhabir ve haber sunucusudur.

Bahar Mert

Bahar Mert Üçoklar (Doğum Tarihi: 13 Aralık 1975, Kırcaali, Bulgaristan), Milli voleybolcu. Voleybola 10 yaşında Bulgaristan’da başladı. 1989 yılında ailesiyle Türkiye’ye göç etti. Türkiye’de Eczacıbaşı’nın alt yapısında beş yıl boyunca oynadı. 1994 yılında Ankara Vakıfbank kulübüne transfer oldu. Bu takımla 1998 ve 1999 yıllarında iki yıl üst üste Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası’nda final oynadı. 1999 yılındaki finallerde “en iyi pasör” seçildi. Ankara Vakıfbank’ta altı yıl görev yaptıktan sonra 2000 yılında kulübün kapatılması üzerine Alman takımı Volley Cats Berlin takımına geçti. Daha sonra üç sezon Eczacıbaşı takımında oynadı. 2006 yılında İtalyan Sant’ Orsola Asystel Novara takımına transfer oldu. İtalya Ligi All-Star takımı en çok oy alan yabancı oyuncu ünvanı aldı. Yabancılar karmasının kaptanlığını yaptı. İtalya’da bir sezon oynadıktan sonra 2007 yılında Türkiye dönerek Türk Telekom takımıyla anlaştı. Bu takımda iki sezon oynadı ve 2009 yılında oğluyla daha fazla ilgilenmek için voleybolu zirvede bıraktı. 2007 yılında kendi adını taşıyan ve hala Ankara’da faaliyet gösteren voleybol okulunu açarak Türk Voleyboluna hizmetini sürdürmektedir. Voleybolcu, 2007 yılına kadar Türk milli takımında 312 kez yer almıştır. Bahar’ın Çınar adında bir oğlu vardır. Hayatını, halen Galatasaray Basketbol Takımının menejerliğini yapmakta olan Gökhan Üçoklar ile 2011 yılında birleştirmiştir.

Bahar Saygili Erturk

Bahar Saygılı Ertürk (D.21 Mart 1986, istanbul) Türkiyede yaşayan spor programı sunucusudur.(TRT OKUL,(Adrenalin) WTC, (Hiperaktif) Triatlon branşında milli takım sporcusu ve aynı zamanda 2012 yılında Las Vegas’ta düzenlenen 70.3 Ironman Dünya Şampiyonasında Türkiye’yi temsil etmiş olan kadın sporcudur.

Bahar Süer

Bu maddenin konusuna aşina iseniz maddeyi genişleterek onun kayda değer olduğunu ortaya koyun. Bu sorunu çözmenin en iyi yolu, konu hakkında, maddenin yazarı ve konusundan bağımsız taraflarca yayımlanmış kaynaklar vermektir. Eğer kayda değerliği kanıtlanamazsa, maddenin Vikipedi:Silme politikası gereği silinmeye uygunluğu, muhtemelen göz önüne alınacaktır.

Bahar Toksoy

Bahar Toksoy (Doğum Tarihi: 6 Şubat 1988, İzmir) Türk voleybolcu. Vakıfbank Güneş Sigorta altyapısından yetişmiştir. 2002 yılında Karşıyaka Spor Kulübü’nde, 2004-2006 yılları arasında ise Yeşilyurt’ta forma giydi. 2007 yılında Vakıfbank Güneş Sigorta’ya transfer oldu. 2007-2008 Avrupa Challenge Kupası şampiyonluğu yaşamıştır. Mevkisi orta oyunculuk olan Bahar Toksoy, birçok kez Türkiye Yıldız, Genç ve A Milli Takım formasını giymiştir. Halen üniversite öğrencisidir.

Bahar Yanılmaz

Bahar Yanılmaz (Doğum Tarihi: 1980, Rize, Türkiye), Türk oyuncu.

Bahar Yapar

Bahar Yapar (Doğum Tarihi: 20 Şubat 1989, Gaziosmanpaşa, İstanbul), Boşnak bayan basketbolcudur.

Bahar Çağlar

Bahar Çağlar (Doğum Tarihi: 28 Eylül 1988, İzmir) Galatasaray Bayan Basketbol Takımı oyuncusudur.

Bahar Kızıl

Bahar Kızıl (Doğum Tarihi: 5 Ekim 1988, Freiburg, Baden-Württemberg), Almanya’da doğup büyüyen Türk kızı şarkıcı, besteci ve söz yazarı.

Sponsorlu Bağlantılar

 • Bu isimle ilişkili diğer sayfalarımız için alttaki linklere tıklayınız:
 • Bahar ismi ile uyumlu isimler
 • Bahar İsmi Kuranda Geçer mi?
 • Bahar İsminin Anlamı
 • Hangi İsme Bakmıştınız? İsmi Yazıp Enter Tuşuna Basın!

  Bihter İsimli Ünlüler

  Sonraki Sayfa »

  Berfu İsimli Ünlüler

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir