Ada İsimli Ünlüler

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ada İsmindeki Ünlüler Kimlerdir?

Ada Asaf olan meşhur kadınlar, sanatçılar, şarkıcılar, sporcular, siyasetçiler, şairler, yazarlar ve iş kadınları kimdir?

Ada ismini taşıyan önemli kişiler

2014-08-31_18-33-19

Karagül Dizisinde Ada (Ayça Ayçin Turan) Kimdir Kaç Yaşında

Tıpkı isminin manası gibi, kendine has, özgür ve güzel bir genç kızdır Ada. İnsanların onu keşfetmek istemesinden her zaman haz almıştır. Gizemli olmak, değişik olmak, insanların dikkatini üzerinde toplamak onun için önemlidir.Ada, sanki annesinin pasifliğine inat, aktif ve capcanlı bir kız olmuştur. Herşeye çabuk karar verebilen, karar vermek isteyen bir çocuk olmuştur. Sadece insanları değil, erkekleri de bir şekilde kontrol edebileceğini düşünmüştür. Annesi hiçbir konuda karar verememiş, bu pasif haliyle, babası ne dese onu yapmıştır. Babası kahramanı olmuştur hep. Eğer günün birinde kendine bir erkek seçecek olursa mutlaka babası gibi olacaktır o adam; karizmatik ve yakışıklı. Ama seçecek kişi Ada olacaktır, asla seçilen olmayacaktır.

Daha önce Derin Sular dizisinde yer alan Ayça Ayşin Turan ise, “Kendime örnek aldığım oyuncularla aynı seti paylaşmak anlatılmaz bir şey. Ben de İlayda’yla benzer duygular içindeyim. Senaryoyu okuduğumda şu an canlandırmakta olduğum Ada karakterini öylesine sevdim ki, ne yapıp edip bu rolü almalıyım dedim kendi kendime. Günlerce eve kapanıp çalıştım. Audition için beni çağırdıklarında yapımcımız Şükrü Bey ve yönetmenimiz bir aradaydı. Ben heyecandan ellerim ayaklarım titreyerek oynadım Ada karakterini. Sonra ikisi birbirlerine baktılar,gülümseyerek “Tamam bu Ada olmuş” dediler. Çok utandım, kendimi dışarı attım, eve kadar sevinçten ağladım” diye anlatıyor role seçilme hikayesini.

Soyadı Ada olan önemli kişiler

Selman Ada

Selman Ada (Doğum Tarihi: 24 Şubat, 1953, Ceyhan) Türk besteci, orkestra şefi ve piyanist.

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi İsme Bakmıştınız? İsmi Yazıp Enter Tuşuna Basın!

Asaf İsimli Ünlüler

Sonraki Sayfa »

Ayça İsimli Ünlüler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir